Tutaj możesz zgłosić opowiadanie/tłumaczenie,które twoim zdaniem jest bardzo dobre.
Jeżeli opowiadanie będzie przez którąś z nas przeczytanie i dodane-to komentarz zostanie usunięty.
Opowiadanie NIE mósi byś twojego autorstwa.
My się zajmiemy prawami autorskimi ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz