Lub link (do naszego bloga) na swoim ! ;)
Jak wstawić button :
1. Wchodzisz na swojego bloga : Układ->Dodaj gadżet->Obraz->I uzupełniasz ;)
Tytuł-Jak chcesz ;) (np.button,lub tutaj znajdziecie mojego bloga)
Podpis- co chcesz,nie musisz uzupełniać ;)
link- wkopiuj link naszego bloga <czytam-1d-jb.blogspot.com> i tam wklej.
Obraz. - Naciskasz z twojego komputera. (ale najpierw pobierz na swój komputer ,któryś z poniższych obrazków) I dodaj go tam ;)
Na koniec naciskasz zmniejsz by dopasować i Zapisz ;)
Buttony





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz