O co chodzi ?

Hey! ;)
Blog powstał po to aby każdy przeczytał takie cudowne opowiadania,które my odnajdujemy  i polecamy wam tutaj.
Każde opowiadanie jakie się tutaj znajdzie,jest przeczytane i ocenione przez nas.
No i dlatego,że nam już się myli,które przeczytałyśmy  a które nie,które są tego warte a które nie i takie tam xD.
Zapraszam do obejrzenia  każdej z zakładek ;)
Jak i również tej----->Zgłoś
Gdzie możecie zgłosić (waszym zdaniem) bardzo dobre opowiadanie,nie koniecznie twojego autorstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz